Nr katalogowy: 24

Rajmund KANELBA (1897-1960)

Nr katalogowy: 24

Akt kobiety - Śpiąca

akwarela, tusz, pędzel, karton; 51,5 x 73 cm;
sygn. p. g.: kanelba.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł