Nr katalogowy: 18

Jerzy Rene GROSZANG (1929-2004)

Nr katalogowy: 18

Pejzaż znad Pilicy

akwarela, gwasz, papier; 42 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Groszang.
estymacja: 5 200 - 5 600 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł