Nr katalogowy: 15

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 15

Janko Muzykant, 1902

akwarela, gwasz, na podrysowaniu ołówkiem, tektura;
91 x 64,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: F. Kostrzewski / 1902.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł