Nr katalogowy: 14

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 14

Malwy przed chatą

akwarela, papier naklejony na tekturę; 34 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Teod. Grott.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł