09 czerwca 2020

Około 300 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł
Nie stosujemy cen gwarantowanych!

9 czerwca 2020, godz. 17:00

w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

4.06 (czwartek): 12:00 - 18:00
5.06 (piątek): 12:00 - 18:00
8.06 (poniedziałek): 12:00 - 18:00
9.06 (wtorek): 12:00 - 17:00

Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.

 regulamin aukcji wyprzedażowej

908
Kanapa w typie Ludwik XVI z oparciem, XX w. drewno malowane na biało, tapicerowanie; 83 x 120 x 63 cm;
Stan do konserwacji

909
Kanapa w typie Ludwik XVI, XX w. drewno malowane na biało, tapicerowanie; 50 x 90 x 46 cm; do konserwacji

910
Para krzeseł w typie Ludwik XVI, XX w. drewno malowane na biło, tapicerowanie; 79 x 45 x 49 cm;
do konserwacji

911
Stolik potrójny, intarsjowany drewno, okleina, mosiądz; wymiary stolików: 55 x 54 x 38 cm, 53 x 46,5 x 34 cm, 49 x 30,5 x 39,5 cm; mocne ślady użytkowania.

912
Sekretera w stylu Ludwika Filipa Konstrukcja sosnowa, okleina mahoniowa
wys. 225cm szer. 118cm gł. 48 cm