Irena ACEDAŃSKA-NOWAKOWSKA (1906-1983)
Nr katalogowy: 317
Lublin, 1979
akwarela, papier, 30,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn.: Nowakowska/Acedańska 79