Stefania DRETLER-FLIN (1909-1994)
Nr katalogowy: 315
Przekupki I, lata 50. XX w.
monotypia, papier; 17 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d. (ołówkiem); po lewej tytuł.