Krzysztof RACZYŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy: 130
Kazimierz - Pejzaż, 1990
olej, płótno; 38,4 x 46,4 cm;
sygn. p. d. KRZYR;
olej, płótno; 38,4 x 46,4 cm;
sygn. p. d. KRZYR;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: KAZIMIERZ - PEJZAŻ / OLEJ 38 x 46 cm, 1990 / KRZYR - KRZYSZTOF / RACZYŃSKI.