Nr katalogowy: 47

Janusz STRZAŁECKI [JAST] (1902-1983)

Nr katalogowy: 47

Martwa natura, lata 60. XX w.

olej, tektura; 54,5 x 62,5 cm;
sygn. l. d.: J. Strzałecki.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł