Nr katalogowy: 46

Malarz nieokreślony, polski, pocz. XX w.

Nr katalogowy: 46

Chryzantemy w wazonie

olej, płótno naklejone na tekturę; 43,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (nieczytelna).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł