Nr katalogowy: 41

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

Nr katalogowy: 41

Katedra Notre Dame w Paryżu, przed 1939

olej, tektura; 29,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygnatura z dedykacją l. g.: Na pamiątkę Panu D … (?) / Borysowski - (słabo czytelna).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł