Nr katalogowy: 40

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

Nr katalogowy: 40

Wnętrze kościoła

olej, tektura; 28,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena oferowana 4 000 zł