Nr katalogowy: 34

Edward MATUSZCZAK (1906-1965)

Nr katalogowy: 34

Zima w górach - Roztopy, 1935

olej, tektura; 24,5 x 30,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Matuszczak / 1935
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł