Nr katalogowy: 32

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

Nr katalogowy: 32

Pejzaż z drzewem

olej, tektura; 23 x 30 cm;
sygn. l. g.: Borysowski.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł