Nr katalogowy: 30

Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI (1903-1966)

Nr katalogowy: 30

Rybacy ciągnący sieć

olej, sklejka; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: F. Kazimierz Wygrzywalski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł