Nr katalogowy: 27

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 27

Pejzaż górski, 1959

akwarela, papier; 30 x 35,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Serafin / 1959 (ołówkiem).
estymacja: 1 800 - 2 200 zł