Nr katalogowy: 23

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 23

Potyczka

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
43,5 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Tadeusz Kokietek - 59 -
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł