Nr katalogowy: 22

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Nr katalogowy: 22

Krakowiacy, 1881

akwarela, papier; 23,5 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JKossak / 881 (inicjał wiązany pierwszych liter).
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 33 000 zł