Nr katalogowy: 21

Leon SZACSZNAJDER (1881-1972)

Nr katalogowy: 21

Wiosna w ogrodzie, 1951

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36,5 x 26 cm;
sygn. i dat. l. d.: L. SzacSznajder / 1951.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł