Nr katalogowy: 347

Włodzimierz KUNZ (1926-2002)

Nr katalogowy: 347

Pejzaż letni

olej, płótno; 81 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: WŁ. KUNZ
estymacja: 5 500 - 6 500 zł