Nr katalogowy: 331

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Nr katalogowy: 331

Bez tytułu nr 22, 2010

akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2010
estymacja: 5 000 - 6 000 zł