Nr katalogowy: 330

Ewa ZAWADZKA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 330

Na krawędzi światła, 2019

olej, technika własna, płótno; 70 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: EWA ZAWADZKA / 2019 / NA KRAWĘDZI / ŚWIATŁA / 314.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł