Nr katalogowy: 324

Halina WRZESZCZYŃSKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 324

Cień i światło; z cyklu: Koła, lata 60./70. XX w.

technika własna (gwasz, wycinanka), karton; 34 x 39 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: "Cień i światło" / (z cyklu "Koła") 34 x 39 / H. Wrzeszczyńska
estymacja: 2 500 - 2 800 zł