Nr katalogowy: 313

Franciszek C. KULON, (XX / XXI w.)

Nr katalogowy: 313

Nocne mary, 1995

olej, płótno; 107 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: F. Kulon / 1995.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł