Nr katalogowy: 309

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 309

Pieczęcie aniołów, 2005

olej, płótno; 135 x 83 cm;
sygn. p. d.: J. Kraupe;
estymacja: 15 000 - 17 000 zł