Nr katalogowy: 363

Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 363

Bez tytułu, 2020

akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Anna Lewińska;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena oferowana 1 500 zł