Nr katalogowy: 362

Marek KWASZKIEWICZ (ur. 1943)

Nr katalogowy: 362

Dialog, 2008

olej, papier brązowy, 74 x 52 cm; sygn. na odwrocie: St. Dawski (ołówkiem)
estymacja: 4 000 - 5 000 zł