Nr katalogowy: 361

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 361

Analityk, 2019

olej, płótno, 130 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J.ANTOSZCZYK / ANALITYK 2019 oraz opisany: 130 x 100 cm / o/p.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł