Nr katalogowy: 338

Zdzisław (CYAN) CYANKIEWICZ (1912 - 1981)

Nr katalogowy: 338

Ofiara, 1949

akwarela, gwasz, papier; 63 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cyan 49.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł