Nr katalogowy: 330

Tadeusz SPRUSIAK (1907 - 1985)

Nr katalogowy: 330

Martwa natura

olej, płótno, 47,5 x 64 cm; nie sygn.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł