Nr katalogowy: 48

Nr katalogowy: 48

Para solniczek

Srebro próby 12 częściowo złocone cechowane (tylko próba); wys. 6,6 cm, szer.. 10 cm, głęb. 5,7 cm; waga122 g.
Polska, lata 40. XIX w.
estymacja: 1 100 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 1 000 zł