Nr katalogowy: 1406

Agnieszka BORKOWSKA (ur. 1978)

Nr katalogowy: 1406

Bez tytułu

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: AGNIESZKA BORKOWSKA.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł