Nr katalogowy: 341

Celso SALGUEIRO, XX w.

Nr katalogowy: 341

Bez tytułu, 1992

akryl, tusz, papier; 36 x 47,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na odwrocie na załączonej kartce: C Salguerio '92.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł