Nr katalogowy: 303

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 303

Znak - 78/34, 1978

collage, asamblaż, płótno; 31 x 22 cm;
sygn. na odwrocie: Teresa Rudowicz / 78/34.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł