Eugeniusz MARKOWSKI (ur. 1912)
Nr katalogowy327
Walka
akryl, olej, papier, 61 x 40 cm;
sygn. p. d.: E. Markowski
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Mieczysław JANIKOWSKI (1912 - 1968)
Nr katalogowy329
Kompozycja
olej, płótno, 65 x 80,5 cm;
na odwrocie nalepka z wystawy w Muzeum Sztuki
w Łodzi z 1974 r.
Cena wywoławcza.
28 000 zł
Andrzej OKIŃCZYC (ur. 1949)
Nr katalogowy331
Krzew, 1999
akryl, karton, 150 x 58 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AO (monogram wiązany);
Cena wywoławcza.
13 500 zł
Henryk WANIEK (ur. 1943)
Nr katalogowy333
Martwa natura, 1972
olej, płyta pilśniowa, 41 x 61 cm;
sygn. l. d.: HENRYK WANIEK
Cena wywoławcza.
21 000 zł
Henryk STAŻEWSKI (1894 - 1988)
Nr katalogowy335
Portret kobiety z papierosem
olej, tektura, 70 x 58,3 cm;
sygn. l. d.: Stażewski / 1955
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Piotr POTWOROWSKI (1898 - 1962)
Nr katalogowy337
Martwa natura ze świeczkami
akwarela, tusz, papier, 21 x 26,8 cm;
p. d. stempel: 120
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Nr katalogowy339
Figura osiowa, 1963
długopis, tusz lawowany, akwarela,
papier czerpany 53,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
17 500 zł
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy341
Anioł nad miastem, 2005
olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: T. Sętowski 2005
Cena wywoławcza.
37 000 zł
Beata WĄSOWSKA-BĄK (ur. 1955)
Nr katalogowy343
Kobieta i koty
akryl, płyta, 60 x 50 cm;
sygn. p. d.: B...
Cena wywoławcza.
3 700 zł
Bolesław UTKIN (1913 - 1993)
Nr katalogowy345
Kompozycja z kołem
technika własna, płyta pilśniowa, 66 x 66 cm;
sygn. l. d.: B.UTKIN
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Adam SMOLANA (1921 - 1987)
Nr katalogowy402
Studium aktu
brąz patynowany, 12 x 26,5 x 14 cm;
sygn. z boku AS
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Piotr RZECZKOWSKI (ur. 1955)
Nr katalogowy404
Dziewczyna z szarfą
na marmurowej kolumnie;
brąz patynowany, marmur,
wys. całk.: 98 cm; wys. fig.: 47 cm;
Cena wywoławcza.
5 500 zł