Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)
Nr katalogowy101
IX Studia talmudyczne, 1978
linoryt, papier, 64 x 49 cm;
opisana u dołu: IX Studia talmudyczne
e.a. S. Fijałkowski 78
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Nr katalogowy103
Lekcja anatomii, 1969
linoryt, papier żeberkowy (Ingres), 49 x 64 cm;
opisany u dołu: Lekcja anatomii
e.a. S. Fijałkowski 69 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)
Nr katalogowy105
Akt niebieski
litografia barwna, papier, 42,5 x 31,5 cm; (odbitka);
sygn. l. d.: Lebenstein 61/100 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 800 zł
107
1960- KONFRONTACJE - 1975
teka 8 prac; w okładkach po 1 pracy każdego
artysty: różne techniki, różne formaty
w oprawie: 30 x 30 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)
Nr katalogowy109
Pocałunek, 1993
litografia, papier, 29,5 x 29,5 cm (w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: W. SIUDMAK '93
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Marc CHAGALL (1887 - 1985)
Nr katalogowy111
Kompozycja
litografia barwna, papier,
46 x 52 cm (w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: 1950 MARC Chagall (na kamieniu)
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Edward DWURNIK (ur. 1943)
Nr katalogowy113
Pałac Kultury i Nauki, 1975
flamaster, tempera, papier, 37,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: E. Dwurnik 75 (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Andrzej S. KOWALSKI (ur. 1930)
Nr katalogowy115
Scena figuralna
tusz, papier, 22,5 x 28 cm (w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: ASKowalski (ołówkiem)
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Roman OPAŁKA (ur. 1931)
Nr katalogowy117
Akt, 1953
węgiel, papier, 125 x 97 cm;
sygn. p. d.: ... 1953
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Josef SCHEIDT
Nr katalogowy202
Sinfonie der Eleganz
fotografia czarno biała, 38,5 x 27 cm;
na odwrocie autorski opis, nr 38
Cena wywoławcza.
400 zł
Janusz LEOENIAK (ur. 1947)
Nr katalogowy204
Ciężkowice 1991, 42/91 (38/91) Nr 7
fotografia czarno-biała (gelatin silver print,
autorska odbitka archiwalna), 47,5 x 46,2 cm,
Cena wywoławcza.
4 900 zł
Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)
Nr katalogowy301
Bez tytułu, 1984
akwarela, papier, 72 x 50 cm ( w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: S. Gierowski / 84 (długopisem)
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Wojciech FANGOR (ur. 1922)
Nr katalogowy303
Bez tytułu, 1972
pastel, papier, 49,5 x 68 cm (w oewietle oprawy);
sygn. p. d.: Fangor 71
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy305
Dama
olej, papier, 33 x 22 cm;
sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)
Nr katalogowy307
Parowiec
olej, płótno, 43 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Lech POLCYN (ur. 1964)
Nr katalogowy309
Deser, 2001-2002
olej, płótno, 97 x 91 cm;
sygn. l. d.: L. Polcyn / L. Polcyn Deser
z ciasteczkami kawą 2001-02
Cena wywoławcza.
5 700 zł
Jan PAMUŁA (ur. 1944)
Nr katalogowy311
Seria komputerowa, 2007
olej, płótno, 50 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. PAMUŁA 2007
Cena wywoławcza.
6 500 zł
WITOLD-K (ur. 1932) - P - 2130 A, 1973
Nr katalogowy313
olej, płótno, 71 x 86,5 cm;
sygn. l. d.: Witold-K '73
na odwrocie napisy: P-1973 - 2130 A
/ Sotheby's oraz P - 2130 A / 1973
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Marcin TELEGA
Nr katalogowy315
Oranżeria
olej, płótno, 120 x 100 cm;
sygn. Marcin A. Telega 2007
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Janusz PRZYBYLSKI (1937 - 1998)
Nr katalogowy317
Figura zatroskana
olej, płótno, 118,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: JP 95.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Władysław RZĄB (1910 - 1992)
Nr katalogowy319
U fryzjera
olej, tektura, 65 x 49 cm;
sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Nr katalogowy321
Zza grobu
olej, płótno, 92 x 73 cm;
opisany na odwrocie: Sempoliński / zdjęcie
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy323
On i ona na dnie Spokojnego Oceanu,1983
olej, płótno, 67 x 62 cm;
opisany na odwrocie: W. PAWLAKK / ON I ONA
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Henryk MUSIAŁOWICZ
Nr katalogowy325
Kompozycja, z cyklu "Epitafium"
technika własna, 68 x 58 cm;
opisany na odwrocie: Z CYKLU / "EPITAFIUM" /
1981 / 68 x 58 / MUSIAŁOWICZ
Cena wywoławcza.
17 000 zł