Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (ur. 1921)
Nr katalogowy: 338
Znaki wiosny, 1962
olej, płótno, 61 x 75 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe;
olej, płótno, 61 x 75 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe;
opisany na odwrocie: JANINA KRAUPE / "ZNAKI WIOSNY" / OLEJ 1962