Sylwester ŁACHACZ (ur. 1955)
Nr katalogowy: 332
Biały, 2006
akryl, płótno, 80 x 176 cm;
sygn. p. d.: Łachacz '2006
akryl, płótno, 80 x 176 cm;
sygn. p. d.: Łachacz '2006
opisany na odwrocie: Sylwester Łachacz '2006 / akryl 80 x 176 / POZNAŃ