Mieczysław JANIKOWSKI (1912 - 1968)
Nr katalogowy: 329
Kompozycja
olej, płótno, 65 x 80,5 cm;
na odwrocie nalepka z wystawy w Muzeum Sztuki
w Łodzi z 1974 r.