Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy: 323
On i ona na dnie Spokojnego Oceanu,1983
olej, płótno, 67 x 62 cm;
opisany na odwrocie: W. PAWLAKK / ON I ONA