Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)
Nr katalogowy: 320
Wnętrze z białym stołem
olej, płótno, 100 x 90 cm;
sygn. p. d.: SZANCENBACH
olej, płótno, 100 x 90 cm;
sygn. p. d.: SZANCENBACH
na odwrocie napis: JAN SZANCENBACH / WNĘTRZE Z BIAŁYM STOŁEM / 1991