Janusz PRZYBYLSKI (1937 - 1998)
Nr katalogowy: 317
Figura zatroskana
olej, płótno, 118,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: JP 95.
olej, płótno, 118,5 x 99 cm;
sygn. p. d.: JP 95.
oraz na odwrocie: Janusz PRZYBYLSKI 95. / "FIGURA ZATROSKANA"