Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)
Nr katalogowy: 310
W głębi, 2001
olej, płótno,75 x 110 cm;
sygn. p. d.: Urbanowicz 01;
olej, płótno,75 x 110 cm;
sygn. p. d.: Urbanowicz 01;
opisany na odwrocie: W GŁĘBI / ANDRZEJ
URBANOWICZ / 2001/