Lech POLCYN (ur. 1964)
Nr katalogowy: 309
Deser, 2001-2002
olej, płótno, 97 x 91 cm;
sygn. l. d.: L. Polcyn / L. Polcyn Deser
z ciasteczkami kawą 2001-02