Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

101
IX Studia talmudyczne, 1978 linoryt, papier, 64 x 49 cm; opisana u dołu: IX Studia talmudyczne e.a. S. Fijałkowski 78
Cena wywoławcza. 5 300 zł

102
LVII Autostrada, 1980 linoryt, bibuła, 60 x 46 cm; opisana u dołu : LVII Autostrada e.a. S. Fijałkowski 80
Cena wywoławcza. 5 300 zł

103
Lekcja anatomii, 1969 linoryt, papier żeberkowy (Ingres), 49 x 64 cm; opisany u dołu: Lekcja anatomii e.a. S. Fijałkowski 69 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 5 300 zł

104
Czerwona szarfa, 1995 linoryt barwny, papier, 75 x 55,5 cm ( w oewietle oprawy); opisana u dołu
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

105
Akt niebieski litografia barwna, papier, 42,5 x 31,5 cm; (odbitka); sygn. l. d.: Lebenstein 61/100 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

106
Kobieta z koniem litografia, papier, 43 x 33 cm; (odcisk płyty); sygn. u dołu: Lebenstein 68/100
Cena wywoławcza. 1 800 zł

107
1960- KONFRONTACJE - 1975 teka 8 prac; w okładkach po 1 pracy każdego artysty: różne techniki, różne formaty w oprawie: 30 x 30 cm
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

108
Z cyklu "Termogramy", 2005 technika własna, papier, 70 x 60 cm; opisana na odwrocie
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

109
Pocałunek, 1993 litografia, papier, 29,5 x 29,5 cm (w oewietle oprawy); sygn. p. d.: W. SIUDMAK '93
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

110
Kwiaty, 1964 linoryt, papier, 53 x 41 cm; opisany u dołu: "Kwiaty" (A P.) linoryt 1964 III/VI Epreuve d'artiste Henryk Płóciennik (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Marc CHAGALL (1887 - 1985)

111
Kompozycja litografia barwna, papier, 46 x 52 cm (w oewietle oprawy); sygn. p. d.: 1950 MARC Chagall (na kamieniu)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929 - 2005)

112
Bez tytułu giclee limited edition print, papier, 86,5 x 66,5 (wymiary arkusza); sygn. p.d.: Beksiński (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

113
Pałac Kultury i Nauki, 1975 flamaster, tempera, papier, 37,5 x 50 cm; sygn. p. d.: E. Dwurnik 75 (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Marian STAŃCZAK (ur. 1911)

114
Kawiarnia ołówek, papier milimetrowy, 40 x 53 cm; sygn. p. g. M Stańczak 62 r
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Andrzej S. KOWALSKI (ur. 1930)

115
Scena figuralna tusz, papier, 22,5 x 28 cm (w oewietle oprawy); sygn. p. d.: ASKowalski (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Adam HOFFMANN (1918 - 2001)

116
Akt, 1969 węgiel, papier, 64 x 47,5 cm; sygn. p. d.w ramce: ah / 26 XII / 1969
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Roman OPAŁKA (ur. 1931)

117
Akt, 1953 węgiel, papier, 125 x 97 cm; sygn. p. d.: ... 1953
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Leopold FISHER

201
Na ulicy fotografia czarno biała, 38,5 x 27 cm; na odwrocie stempel i nalepka wystawowa z Wiednia
Cena wywoławcza. 500 zł

Josef SCHEIDT

202
Sinfonie der Eleganz fotografia czarno biała, 38,5 x 27 cm; na odwrocie autorski opis, nr 38
Cena wywoławcza. 400 zł

Ignacy PŁAŻEWSKI (1899 - 1977)

203
Drzewo Fotografia czarno-biała, brom, 40 x 30 cm; na odwrocie stempel: IGNACY PŁAŻEWSKI / art. fotografik, czł. ZPAP
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Janusz LEOENIAK (ur. 1947)

204
Ciężkowice 1991, 42/91 (38/91) Nr 7 fotografia czarno-biała (gelatin silver print, autorska odbitka archiwalna), 47,5 x 46,2 cm,
Cena wywoławcza. 4 900 zł

Janusz LEOENIAK (ur. 1947)

205
Ciężkowice 1991, 42/91 (38/91) Nr 6 fotografia czarno-biała (gelatin silver print, autorska odbitka archiwalna), 45,5 x 46,2 cm,
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

301
Bez tytułu, 1984 akwarela, papier, 72 x 50 cm ( w oewietle oprawy); sygn. p. d.: S. Gierowski / 84 (długopisem)
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

302
Bez tytułu akwarela papier, 37,5 x 26 cm; sygn. p. d.: S. Gierowski
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Wojciech FANGOR (ur. 1922)

303
Bez tytułu, 1972 pastel, papier, 49,5 x 68 cm (w oewietle oprawy); sygn. p. d.: Fangor 71
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

304
Bez tytułu kredka, papier, 19 x 15 cm; sygn. p. d.: sg
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

305
Dama olej, papier, 33 x 22 cm; sygn. p. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

306
Akt olej, płótno; 27,5 x 20,5 cm; sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

307
Parowiec olej, płótno, 43 x 61,5 cm; sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

308
Akt w łazience, 1999 olej, deska, 60 x 30 cm; sygn. u dołu: L. Polcyn 1999
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Lech POLCYN (ur. 1964)

309
Deser, 2001-2002 olej, płótno, 97 x 91 cm; sygn. l. d.: L. Polcyn / L. Polcyn Deser z ciasteczkami kawą 2001-02
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Andrzej URBANOWICZ (ur. 1938)

310
W głębi, 2001 olej, płótno,75 x 110 cm; sygn. p. d.: Urbanowicz 01;
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Jan PAMUŁA (ur. 1944)

311
Seria komputerowa, 2007 olej, płótno, 50 x 50 cm; sygn. p. d.: J. PAMUŁA 2007
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

312
Akt niebieski gwasz, akryl, papier, 47,5 x 32 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: W. SIUDMAK
Cena wywoławcza. 30 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932) - P - 2130 A, 1973

313
olej, płótno, 71 x 86,5 cm; sygn. l. d.: Witold-K '73 na odwrocie napisy: P-1973 - 2130 A / Sotheby's oraz P - 2130 A / 1973
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Kazimierz KWIATKOWSKI

314
Bolko Hryszczatko, 1977 olej, płótno, 146 x 90 cm; sygn. p. d.: Casimiro 1977; na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Marcin TELEGA

315
Oranżeria olej, płótno, 120 x 100 cm; sygn. Marcin A. Telega 2007
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Michał ZABOROWSKI (ur.1960)

316
Akt, 1997 olej, płótno, 130 x 97 cm; sygn. p. d.: M Zaborowski
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Janusz PRZYBYLSKI (1937 - 1998)

317
Figura zatroskana olej, płótno, 118,5 x 99 cm; sygn. p. d.: JP 95.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

318
Ukrzyżowanie olej, płótno, 138 x 77 cm; sygn. p. d. Rząb oraz na odwrocie WŁ./ RZĄB
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

319
U fryzjera olej, tektura, 65 x 49 cm; sygn. p. d.: Rząb
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

320
Wnętrze z białym stołem olej, płótno, 100 x 90 cm; sygn. p. d.: SZANCENBACH
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

321
Zza grobu olej, płótno, 92 x 73 cm; opisany na odwrocie: Sempoliński / zdjęcie
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Leszek RÓZGA (ur. 1924)

322
Posłaniec albo zwiastun suchoryt, akryl, papier, 69 x 51,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p. g.: Rózga / 1 VI 2007
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

323
On i ona na dnie Spokojnego Oceanu,1983 olej, płótno, 67 x 62 cm; opisany na odwrocie: W. PAWLAKK / ON I ONA
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

324
Chłopiec na podwórku, 1997 tempera, tektura, 49,5 x 49,5 cm; opis. na odwrocie
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Henryk MUSIAŁOWICZ

325
Kompozycja, z cyklu "Epitafium" technika własna, 68 x 58 cm; opisany na odwrocie: Z CYKLU / "EPITAFIUM" / 1981 / 68 x 58 / MUSIAŁOWICZ
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930 - 2005)

326
Kompozycja, 1966 olej, płótno, 90 x 60 cm; sygn. i dat. l. d.: RAJMUND ZIEMSKI / 66;
Cena wywoławcza. 38 000 zł