Nr katalogowy: 1041

Łukasz KARWOWSKI (1911-1979)

Nr katalogowy: 1041

Góralska chata, 1946

akwarela, papier; 26 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Ł. Karwowski 1946.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł