Nr katalogowy: 46

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 46

Zima

olej, płótno; 68 x 115 cm;
sygn. p. d.: W. KORECKI
estymacja: 7 500 - 8 500 zł
Cena oferowana 6 500 zł