Nr katalogowy: 13

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 13

Polowanie par force, ok. 1950

olej, tektura fakturowana; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak;
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 14 000 zł