Nr katalogowy: 11

Erno ERB (1890-1943)

Nr katalogowy: 11

Oderzo - Motyw z włoskiego miasteczka, 1918

akwarela, papier; 25 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: Oderzo 918 / E. Erb.
estymacja: 3 600 - 4 600 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł