Nr katalogowy: 3

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 3

Pejzaż, ok. 1950

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Rafał Malczewski (długopisem).
estymacja: 14 000 - 16 000 zł